آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی
سودایران»خدمات»خدمات مسافرتي»مهاجرت به کانادا | ویزای کانادا
مهاجرت به کانادا | ویزای کانادا-pic1

مهاجرت به کانادا | ویزای کانادا

سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی با بیش از 20 سال سابقه کار به صورت تخصصی و پیگیر در زمینه مهاجرت به کانادا و ویزای کانادا خدمات شایانی به هزاران خانواده ایرانی که از طریق این سازمان موفق به اخذ اقامت دائم و یا موقت کانادا شده اند را ارائه نموده است.

این سازمان به سرپرستی خانم حوری سلیمانی و با مجوز رسمی از کانادا و عضویت فعال ICCRC به شماره عضویت R419575 مشغول به کار هستند.
برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم کانادا از چندین روش میتوان اقدام کرد که روش موردنظر بستگی به شرایط فرد متقاضی دارد. افرادی که قصد مهاجرت به کانادا یا دریافت ویزای کانادا را دارند بهتر است قبل از اقدام با یک وکیل مهاجرت به کانادا مشورت نمایند.
اقامت موقت کانادا
در این روش شما میتوانید به دو صورت متفاوت تصمیم بگیرید اگر فقط به منظور گردشگری قصد ورود به کانادا رادارید ویزای توریستی کانادا میتواند نیاز شما را برآورده نماید ولی اگر با ویزای کار یا تحصیلی وارد کانادا شوید این ویزا میتوانددر نهایت منجر به اقامت دائم شما شود
ویزای توریستی کانادا
هر فرد برای رفتن به کانادا جهت گردشگری و یا دیدار به اقوام و بستگان نیاز به اخذ ویزای موقت و یا ویزای توریستی کانادا دارد که برای اینکار باید پاسپورت معتبر ارائه داده و در کنار آن افسر امور مهاجرتی را قانع سازد که پیش از اتمام اعتبار ویزای خود، کانادا را ترک خواهد کرد. مواردی که می تواند برای افسر مهاجرتی نقش مثبتی ایفا کند : از جمله داشتن بستگان, همسر, شغل, پول، دارایی و … در کشور خود شخص است.
ویزای دانشجویی , تحصیل در کانادا , مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
برای تحصیل در کانادا اقدام کنید و مدارک تحصیلی‌ دریافت کنید و در کنار آن کار کنید. تغییرات در برنامه پذیرش دانشجو بین المللی قوانینی جدیدی که از هر نوع سوء استفاده از این برنامه جلوگیری می‌کند و همچنین از اعتبار بین المللی کانادا برای تحصیلات عالی‌ و بهبود خدمات به دانشجویان حمایت می‌کند،در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۴ اعمال شده است…
مهاجرت به کانادا از طریق کار , کار در کانادا
ویزای کار برای افرادی صادر میشود که قصد وارد شدن به بازار کار در کانادا به صورت موقت دارند. آنچه باید درباره ویزاهای موقت بدانید :

تایید HRSDC چیست؟
مهاجرت به کانادا از طریق کار
شرایط مهاجرت کاری به کانادا

اههای ارتباطی با سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی:
وب سایت: https://hoori.ca/
آدرس کانال تلگرام: https://telegram.me/hoorinews
آدرس دفتر تهران : بلوار آفریقا، خیابان مینا
تلفن دفتر تهران: ۰۲۱۸۸۸۸۴۷۱۹ | ۰۲۱۸۸۶۶۲۰۲۵
آدرس دفتر اصفهان : خیابان سعادت آباد – خیابان شیخ صدوق شمالی
تلفن دفتر اصفهان: ۰۳۱۳۶۶۳۱۳۴۸ | ۰۳۱۳۶۶۲۵۰۷۱
آدرس دفتر تورنتو: ۵۷۹۹ ,Yonge Street ,suite1101 ,Toronto, Ontario Canada M2M 3V3
تلفن دفتر تورنتو : ۰۰۱۶۴۷۳۴۸۳۴۳۴


آگهی دهنده: سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی
expired
(اطلاعات تماس نشان داده نخواهد شد برای مشاهده آگهی های مشابه به پایین همین صفحه مراجعه نمایید.)
موقعیت: استان تهران - تهران - خدمات مسافرتي در تهران
آدرس: بلوار آفریقا(جردن) - خیابان مینا
به روز شده در:۱۳۹۶/۱۲/۱۹
بازدید: 118 بار
ایمیل: